Hakkımızda

Lisans A.Ş. olarak dünyanın en büyük medya kuruluşlarının, en sevilen çizgi film karakterlerinin, en prestijli futbol takımlarının ve izlenme rekorları kıran sinema filmlerinin Türkiye’deki lisans haklarını temsil ediyoruz.

Warner Bros., Cartoon Network, Universal, Sony Pictures, L.O.L. Surprise, Coca-Cola ve çok daha fazla markanın Türkiye’deki tek yetkili temsilcisi olarak 19 yılı aşkın süredir Türkiye’nin önde gelen markalarına hizmet veriyoruz.

Lisans programlarındaki uzmanlığımız ile, Türkiye’de lisanslı ürün geliştirmek isteyen üreticilerle verimli iş birlikleri gerçekleştiriyoruz. Doğru markalarla doğru lisans programlarını bir araya getirmeye ve bunu tüketicilerini harekete geçirecek heyecan uyandırıcı içeriklerle sağlamaya büyük önem veriyoruz. Tekstilden hızlı tüketime, oyuncaktan finans sektörüne kadar geniş bir alana yayılan iş birliklerimiz, pek çok firmanın satış ve pazarlama faaliyetlerine yeni değerler kazandırıyor.

Marka iletişimi ajansımız Sinerji ile ortak projeler geliştirerek firmalara anahtar teslim çözümler yaratıyoruz. Sinerji marka iletişim ajansımız lisanslı içeriklerdeki deneyimi ve çocuk, genç ve aile iletişimindeki uzmanlığıyla marka stratejilerine uygun ATL&BTL kampanyalarını, satış promosyonlarını ve perakende etkinliklerini hayata geçiriyor.